לנסיעת מבחן

אודות

60 שנות קיומה של SsangYong, רצופות היסטוריה של חציית גבולות ואתגרים על מנת להשיג עתיד טוב יותר.
כיצרן מוביל בתעשיית הרכב של קוריאה ובזכות הנדסת האיכות של החברה, SsangYong מחויבת לעיצוב מתקדם וביצועים יוצאים מן הכלל, מאז הקמתה בשנת 1954.

בשנת 1980 החלה החברה לפתח כלי רכב בעלי הנעה כפולה 4WD ), הרכבים הראשונים בסדרה היו דגמי ה –Musso ו Korando.
אחרי שנת 2000, SsangYong ביססה את עצמה כמובילה בתחום רכבי השטח על ידי בניית קו של רכבי שטח חזקים
הכוללים את הדגמים; Actyon, Actyon Sport, Korando, Kyron Rexton כמו כן, מציעה החברה את ה- Rodius, מוביל נוסעים גדול הכולל 7 מושבים, לצד מרווח יוצא מן הכלל ותא מטען גדול.

SsangYong מובילה קדמה טכנולוגית ברמה עולמית, בתחום מנועי דיזל הידידותיים לסביבה.
כיום החברה מרחיבה את פעילותה בשוק העולמי, עם למעלה מ- 1,290 מרכזי מכירה, ב- 106 מדינות, במאמץ להרחיב עוד את הנוכחות הגלובלית, על ידי הקמת נקודות הפצה ברוב השווקים המרכזיים בעולם.
בשנים האחרונות SsangYong פתחה נציגויות במקומות אסטרטגיים באירופה, אשר נחשבת לאזור חשוב בשוק הרכב העולמי.
SsangYong משקיעה מאמצים רבים על מנת לפתח עיצובים וטכנולוגיות חדשות, תוך השגת ביצועי נהיגה גבוהים, דבר אשר משקף את הזהות האמיתית של החברה

החזון של SsangYong:

"על החברה להתמיד לספק מוצרים ושירותים שונים. עלינו להתמיד בחדשנות טכנולוגית לאדם ולסביבה. חדשנות שהיא מעבר לצרכים ולציפיות של הלקוחות.
נקפיד על מתן שירות ללקוח ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על כבוד הדדי"

רכבי סאנגיונג מיובאים לישראל דרך חברת טלקאר בע"מ. 
אולם תצוגה ראשי ממוקם ברחוב המסגר 9, תל אביב. 

מוקד מכירות לשירותכם 8554*

מוקד שירות לקוחות 1800-800-484

** התמונות והפרטים המופיעים באתר זה מתייחסים לדגמים המשווקים במקומות שונים בעולם ומתורגמים מהמקור הלועזי. ייתכנו הבדלים בין התיאור או התמונה המובאים באתר, לבין הדגמים המשווקים על ידי סאנגיונג ישראל, הן מבחינת המפרט הטכני והן מבחינת האביזרים, הציוד והמערכות הנלווים.  ייתכנו שינויים הנעשים מזמן לזמן על ידי היצרן. אין בפרסום המובא כאן כדי לחייב את היצאו ו/או את החברה באספקת דגמים שיכללו את כל או חלק מהאביזרים הציוד והמערכות המתוארים באתר זה. היצרן שומר לעצמו את הזכות לבטל, להוסיף, לשנות ולשפר ללא הודעה מוקדמת. ט.ל.ח. 

 

דילוג לתוכן